חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גזיר עתון מתוך כתב העת היהודי בשפה הגרמנית, Ost und West, ובו תצלום דיוקנו של הפסל ליאופולד ברנשטם בסדנת העבודה שלו בפריס. תחת דיוקנו, נדפס בגרמנית: Der Kuenstler in seinem Atelier. תצלום זה הופיע בתוך מאמר הערכה על ברנשטם מאת גרזון (Gerson) בחודש אוקטובר 1906.

כותר ברנשטם, לאופולד. -Leopold Bernstamm. -Léopold-Bernhard Bernstam -Леопольд Адольфович Бернштам
כותרים נוספים Leopold Bernstamm.
Léopold-Bernhard Bernstam
Леопольд Адольфович Бернштам
שנה 1906
הערות File Record
1859-1939. פסל ממוצא יהודי רוסי. פעל בעיקר בצרפת.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 270
מספר מערכת 990028041810205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?