חזרה לתוצאות החיפוש

האוסף כולל רק: איגרות בודדות שנשלחו אל הרב אברהם יצחק בלייכרודה; דרשות ושו"ת מאת הרב נפתלי צבי, רב קהילת קורניק, שהיה סבו של הרב בלייכרודה; אגרות בודדות אל אברהם משה בליי וחומר גניאולוגי מועט על משפחת איגר.

כותר אוסף אברהם יצחק בליכרודה:
כותרים נוספים Abraham Isaak Bleichrode Collection.
הערת ציטוט ARC. 4* 1228 אוסף אברהם יצחק בליכרודה, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
הרב ד"ר אברהם יצחק בלייכרודה היה נינו של רבי עקיבא איגר. הוא נולד בשנת 1867 בגרמניה והוסמך שם לרבנות, במקביל ללימודי חול. היה רב קהילת "אהבת רעים" בעיר ברלין, ומורה. מבין תלמידיו נודע במיוחד פרופ' גרשום שלום. הרב ד"ר בלייכרודה נפטר בירושלים, בשנת 1954.
Language note/הערת שפה: התעודות באוסף הן בלשון העברית.
היסטורית בעלים האוסף הופקד לצמיתות בספרייה הלאומית על ידי פרופ' קרל פרנקנשטיין בשנת 1966.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1228
מספר מערכת 990028010630205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?