חזרה לתוצאות החיפוש

הארכיון כולל: כתבי-יד בעיקר ביידיש, קטעי-עתונות, מכתבים, מאמרים, חמור אגרונומי מקצועי, מחזות.

כותר ארכיון פינחס ביזברג:
כותרים נוספים Pinjas Bizberg archive
ארכיון פנחס ביזברג
שנה 1898
הערת ציטוט ARC. 4* 1450 ארכיון פינחס ביסברג, המחלקה לארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
פינחס ביזברג (1898 Zgierz - ירושלים 1969) אגרונום, מחזאי וסופר יידיש החי בארגנטינה מאז אמצע שנות ה-20. נשכר לעבודת תכנון כלכלי מטעם חברת ייק"א של הברון הירש. פעל לתיעוד של החיים במושבות במכון ייוו"א. גר במשך שנתיים בצ'ילה בשנות ה-50. ב-1956 עלה לישראל והתיישב בקיבוץ עין השלושה שבנגב המערבי. היה פעיל במפא"י ובפועלי ציון העולמית. התמחה בתכנון התיישבות שיתופית יהודית. בארץ בעיקר היה משותק אחרי שלקה בשבץ.
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1450
מספר מערכת 990028010240205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?