חזרה לתוצאות החיפוש

הארכיון כולל: צילומים של כתבי יד, בקורות ומכתבים.

כותר ארכיון איליה בוקשטיין:
כותרים נוספים Archive of Ilia Bockstein
הערת ציטוט ARC. 4* 1861 ארכיון איליה בוקשטיין, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים
הערות Fonds Record
איליה בוקשטיין (מוסקבה 1937 - תל-אביב 1999) משורר, צייר, מסאי ומתרגם. סרבן פוליטי שנשפט ל-5 שנות מאסר בכלא הסובייטי. ב-1972 עלה ארצה והתגורר בת"א. ספרייתו וארכיונו אבדו. במשך חייו פורסמו כ-50 מיצירותיו בכתבי עת שונים. לאחר מותו פורסמה טרילוגיה של יצירותיו.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1861
מספר מערכת 990027894140205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?