חזרה לתוצאות החיפוש

בארכיון: התכתבות, טיוטות, מאמרים, תעודות ותמונות.

כותר ארכיון שמואל אלמוג:
כותרים נוספים Shmuel Almog Archive.
הערת ציטוט ARC. 4* 1849 ארכיון שמואל אלמוג, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
שמואל אלמוג, שם משפחה הקודם: דיסטלר. עלה ארצה ב-1933. היסטוריון, חוקר אנטישמיות במכון ליהדות זמננו. ממקומי המרכז לחקר האנטישמיות באוניברסיטה העברית. שחקן, עיתונאי, שדרן וקריין מדיני בקול ישראל ובגלי צה"ל. מנהל קול ישראל ב-1967, מנכ"ל הראשון של רשות השידור (1969-1974).
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1849
מספר מערכת 990027890630205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?