חזרה לתוצאות החיפוש

האוסף כולל: חומר של פרופ' אבי-יונה בנושא הכנות ל"ספר ירושלים" והכנות לאתר תיירות כולל מודל המקדש בהולילנד; תכתובת בין אבי יונה לאשתו, בגרמנית.

כותר אוסף מיכאל אבי יונה.
כותרים נוספים Michael Avi-Yonah Collection
הערת ציטוט ARC. 4* 1805 אוסף מיכאל אבי יונה, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
מתוך אוסף מיכאל אבי יונה.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1805
מספר מערכת 990027881590205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?