חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג עותקים מאותו תצלום דיוקן של שלמה שילר: הדפסי כסף, שחור לבן, 9.5X13.5 ס"מ ו-11.8X17.8 ס"מ. דיוקנאות אלה נתרמו לאוסף בשנת 1932 על ידי ליב יפה, והם שימשו כנראה להכנת "ספר הקונגרס" בעריכתו, אשר יצא לאור בשנת 1923, בירושלים. יש להניח אפוא, כי דיוקנאות אלה הופקו בראשית שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר שילר, שלמה. -Solomon Schiller.
כותרים נוספים Solomon Schiller.
שנה ca. 1920-1923
הערות File Record
1862-1925. מחנך עברי והוגה דעות ציוני
ממנהיגי "הפועל הצעיר".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 195
מספר מערכת 990027860260205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?