חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר אברהם שבדרון, פולין, 1926: הדפס בגוני חום-ספיה, 5X8 ס"מ. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה צולם בחודש אב תרפ"ו (יולי-אוגוסט 1926), ערב נסיעתו לארץ ישראל. ; 2. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של ד"ר אברהם שבדרון, במדי הצבא האוסטרו-הונגרי, בזמן מלחמת העולם הראשונה: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14.5 ס"מ. רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1966 על ידי אחייניתו של שבדרון, אסתר פן (רעיית הצייר אבל פן). יש להניח כי רפרודוקציה זו הופקה באותה שנה. ; 3. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של ד"ר אברהם שבדרון חובש קסדה, בימי מלחמת העצמאות, בירושלים: הדפס כסף, שחור לבן, 7X10 ס"מ. בגב התצלום, נכתב בעפרון: "הדוד אברהם שבדרון (שרון). במלחמת השחרור, בירושלים, שימש עוזר לנשק בנוטרדם. תש"ח, 1948". רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1966 על ידי אחייניתו של שבדרון, אסתר פן (רעיית הצייר אבל פן). יש להניח כי רפרודוקציה זו הופקה באותה שנה.

כותר שבדרון, אברהם. -Abraham Schwadron.
כותרים נוספים Abraham Schwadron.
שנה 1926-1966
הערות File Record
ראה גם בארכיון אברהם שבדרון, Arc. 4* 1215.
1878-1957. הוגה דעות, מוסיקאי ומלומד
מייסד אוסף האוטוגרפים והפורטרטים בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי - הספרייה הלאומית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 193
מספר מערכת 990027860230205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?