חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של קונסטנטין (אשר אבא) שפירא: הדפס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X15.7 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי שפירא עצמו, בעיר סט. פטרבורג, כנראה בראשית שנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 2. שני עותקים זהים של תצלום דיוקן קונסטנטין אבא שפירא, בערך 1885: הדפס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.7X17 ס"מ. בגב אחד מדיוקנאות אלה, נוספה הקדשה בעברית, מאת שפירא אל "העלמה בעלקינד" [פניה בלקינד - פינברג], מיום 3 בפברואר 1886. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1951 על ידי בתה של בלקינד, צילה שוהם. ; 3. תצלום דיוקנו של קונסטנטין אבא שפירא: הדפס בתבנית Сabinet card, קצוץ בתחתיתו, בגודל 10.5X14 ס"מ. בגב התצלום, נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר שבדרון: "לפי הפרופ' קלויזנר, זאת היא תמונת קונסטנטין שפירא, שנתקבלה ל"השלוח" מאת ג. ז. גיטלביץ', ידידו של שפירא". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי פרופסור יוסף קלוזנר. הוא צולם על ידי שפירא עצמו, באמצע שנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 4. תצלום דיוקנו של קונסטנטין אבא שפירא, מחופש לתלמיד ישיבה: הדפס בגוני חום, בתבנית Сabinet card, בגודל 11X17 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי שפירא עצמו, בעיר סט. פטרבורג, בשנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 5. רפרודוקציה מדיוקנו של קונסטנטין אלכסנדרוביץ' שפירא, בצדודית: הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.8 ס"מ. רפרודוקציה זו הועתקה מדיוקן שפורסם בספר: "המקהלה, או, גלריה של שרי ישראל", לונדון, 1903. ; 6. תצלום ובו נראה קונסטנטין אבא שפירא שוכב בתוך ארון מתים, ועל ידיו איקונין: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card, בגודל 14X21.5 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי הסטודיו של שפירא עצמו, כנראה בשנת 1900. בתיק גם: רפרודוקציה בשחור לבן מתצלום עוקב, בלתי זהה, ובו נראה שפירא מזוית מעט שונה, בתוך ארון המתים. רפרודוקציה זו נתקבלה בחליפין מאת מכון ייוו"א, בשנת 1937.

כותר שפירא, קונסטנטין אלכסנדרוביץ.: -Константин Александрович Шапиро.
כותרים נוספים Константин Александрович Шапиро.
שנה ca. 1870-1937
הערות File Record
1839-1900. צלם, משורר עברי. פטרבורג
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 181
מספר מערכת 990027859980205171
קישורים שפירא, קונסטנטין אלכסנדרוביץ.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?