חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: הדפס בגודל 38.5X51 ס"מ ובו ציור דיוקנו של הרב מנחם מנדל שניאורסון - ה"צמח צדק". תחת דיוקנו, נדפס בעברית וברוסית: "לזכר עולם יהיה צדיק! תמונת הרב הצדיק הגאון מ"ה מנחם מענדיל מליובאוויטש זצ"ל. / Портретъ Либавичскаго раввина Менделя Шнеерсоа". הדפס זה הופק בעיר ברלין, על ידי הוצאת מרדכי קצנלבוגן, וילנה. בתיק גם: הדפס בגודל 26X36 ס"מ, ובו העתק מוקטן של הדיוקן שלעיל. הדפס זה הופק בעיר וילנה, בשנת 1886.

כותר שניאורסון, מנחם מנדל.
שנה ca. 1880-1886
הערות File Record
1789-1866. האדמו"ר השלישי בשושלת מנהיגי חסידות חב"ד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 151
מספר מערכת 990027859360205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?