חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של רבי שמעון בר יוחאי: הדפס אבן, שחור לבן, 19X24.5 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפסה כתובת בעברית, לפיה דיוקן זה הנו העתק מדיוקן השמור בספרייה הלאומית בפריז. כפי הנראה, הדפס זה הופק באירופה, במחצית השנייה של המאה התשע עשרה. ; 2. זוג הדפסים שהוצאו מתוך ארכיונו של פרופסור גרשם שלום (Arc. 4* 1599) ובהם ציורי דיוקן דמיוניים של שמעון בר-יוחאי. הדפסים אלה יצאו לאור בירושלים, בשנת 1893 ובשנת 1955.

כותר שמעון בן יוחאי, תנא.
שנה 1893-1944
הערות File Record
תנא מבית הלל
תלמידו של רבי עקיבא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 143
מספר מערכת 990027859200205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?