חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר אברהם אדולף שמיידל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite בגודל 6X9.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר פרוסניץ (Prossnitz), כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 2. תצלום דיוקן הרב ד"ר אדולף שמידל באחרית ימיו: הדפס בתבנית Carte de visite בגודל 6.5X10 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר וינה, כנראה בראשית המאה העשרים. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1925 על ידי נכדו של שמיידל, ד"ר קורבך.

כותר שמידל, אברהם.: -Adolf Schmiedl.
כותרים נוספים Adolf Schmiedl.
שנה ca. 1860-1910
הערות File Record
1821-1913. רב בקהילות מוראביה ושלזיה, וכן בעיר וינה
מזרחן וחוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 140
מספר מערכת 990027859140205171
קישורים שמידל, אברהם.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?