חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. רפרודוקציה מהדפס ובו ציור דיוקנו של המהרש"א - שמואל אליעזר אידלש, רכון על ספריו, בחדר עבודתו. הדפס חלבון, גוני חום, מודבקת עחל גבי כרטיס בתבנית Сarte de visite, בגודל 6X10 ס"מ. רפרודוקציה זו הופקה באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר, ברלין (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 2. זוג גלויות ובהן רפרודוקציות שונות מאותו ציור דיוקן דמיוני של מהרש"א. על גלויות אלו לא צויין מקורן.

כותר שמואל אליעזר בן יהודה אידלש. -Samuel Eliezer ben Judah Edels.
כותרים נוספים Samuel Eliezer ben Judah Edels.
שנה ca. 1875-1950
הערות File Record
1555-1631. רב בפולין ומפרש התלמוד
מגדולי האחרונים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 137
מספר מערכת 990027859080205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?