חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של הרב שניאור זלמן שכטר: הדפס בגוני חום, 24.5X32 ס"מ. בגב התצלום, חתימת ידו של ד"ר יהודה ליב מאגנס והערה בכתב ידו: "הפרופ. שעכטער, ניו יורק. צויר על-ידי ס. וואלף." רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף על ידי ד"ר מאגנס בשנת 1930. ; 2. הדפס בגודל 23X32 ס"מ ובו תצריב דיוקנו של שלמה זלמן שכטר, מאת הרמן שטרוק. תחת הדיוקן, חתם האמן את שמו, בעפרון. הדפס זה נתרם לאוסף על ידי הרמן שטרוק עצמו, בשנת 1930. ; 3. הדפס ובו רפרודוקציה, בשחור לבן, מתבליט מתכת של דיוקן פרופסור שכטר, מעשה ידי בוריס ש"ץ. על ההדפס לא צויין מקורו, אך יש להניח כי הוא הוצא מתוך המונוגרפיה של בוריס (ברוך) ש"ץ אשר ראתה אור בהוצאת "בני בצלאל", ירושלם, בשנת 1925. ; 4. שלושה הדפסים שונים מאותו תצלום דיוקן של שלמה זלמן שכטר, בערוב ימיו: הדפס כסף בגודל 10X15 ס"מ, שחור לבן; הדפס בגוני חום בגודל 28X35 ס"מ והדפס בגוני חום-ספיה בגודל 11.5X16.5 ס"מ. כפי הנראה, תצלומים אלה הופקו בראשית המאה העשרים, בארצות הברית. ; 5. תצלום רפרודוקציה מציור שמן של דיוקן שלמה זלמן שכטר. הדפס בגוני חום-ספיה, 18.5X23 ס"מ. על התצלום לא צויין מקורו. ; 6. תצלום דיוקנו של שלמה שניאור זלמן שכטר, עוטה גלימה: הדפס חלבון בגוני חום, 15X20 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הופק בסוף המאה התשע עשרה, בבריטניה.

כותר שכטר, שניאור זלמן. -Solomon Schechter.
כותרים נוספים Solomon Schechter.
שנה ca. 1890-1925
הערות File Record
1847-1915. רב וחוקר במדעי היהדות
חלוץ מחקר הגניזה הקהירית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 125
מספר מערכת 990027858860205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?