חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של האמן היהודי נפתלי שטרן: הדפס בגוני חום, 8.5X13.5 ס"מ. בתחתית התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידו של שטרן, בעברית, אל פרופסור בוריס ש"ץ. בתחתית התצלום, חתם שטרן את שמו וציין את המקום והתאריך, קרקוב, 5 במארס 1929. תצלום זה הופק בעיר קרקוב, כנראה באותה שנה. בשנת 1962 הוא הוצא מתוך ארכיון בוריס ש"ץ ונתרם לאוסף שבדרון בבית הספרים הלאומי, על ידי הנהלת הארכיון הציוני המרכזי.

כותר שטרן, נפתלי.: -Naphtali Stern.
כותרים נוספים Naphtali Stern.
שנה 1929
הערות File Record
סוחר יינות ואמן גילוף בעץ
פעל בעיר קרקוב, פולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 106
מספר מערכת 990027858600205171
קישורים שטרן, נפתלי.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?