חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של הרב יוסף זכריה שטרן. הדפס כסף, שחור לבן, 20X29 ס"מ, מודבק על גבי לוח קרטון עבה. בגב הלוח, הודבק פתק ובו נכתב בדיו: "התמונה [ה]זאת היא של דודי הרב הגאון חו"ב [חריף ובקי] צמ"ס [צנא מלא ספרי] ע"ה [עליו השלום] מו"ה [מורנו הרב] יוסף זכרי' שטערן ז"ל [זכרו לברכה] זי"ע [זכרו יגן עלינו], אח של אמי זקנתי ז"ל. [מאת] נתן שרגא ב"ר [בן רבי] אברהם חיים ז"ל. תל-אביב, ה חשון שנת "יברך אתכם" [תרצ"ח] 30 אקטאבר 1938." על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו.

כותר שטרן, יוסף זכריה.
שנה ca. 1920-1935
הערות File Record
1828-1904. רב קהילת שאבלי (Šiauliai), ליטא
מחבר ופוסק
מגדולי הרבנים בדורו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 104
מספר מערכת 990027855480205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?