חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של פרופסור אלפרד שטרן: הדפס בגוני חום, 16X20 ס"מ, מודבק על גבי מסגרת נייר שבתחתיתה נוספה חתימת ידו של שטרן, בדיו. בפינה הימנית העליונה של הרפרודוקציה, נראית חתימת ידו של האמן אשר צייר דיוקן זה, קרל וורטנברגר (Carl Würtenberger) והשנה, 1914. כפי הנראה, רפרודוקציה זו הופקה מאוחר יותר, בשנות העשרים של המאה העשרים. היא נתרמה לאוסף בשנת 1931 על ידי יעקב מייזלס.

כותר שטרן, אלפרד. -Alfred Stern.
כותרים נוספים Alfred Stern.
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
1846-1936. הסטוריון יהודי גרמני
פרופסור באוניברסיטאות ברן וציריך.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 99
מספר מערכת 990027855310205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?