חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של רוברט שטריקר: הדפס כסף, שחור לבן, 12.5X17.5 ס"מ. בתצלום נראית חתימתו של האמן אשר צייר דיוקן זה, וילהלם וכטל (Wilhelm Wechtel) והשנה, 1933, יש לשער כי רפרודוקציות אלו הופקו אף הן, בשנות השלושים של המאה העשרים. הן נתרמו לאוסף בשנת 1997 על ידי עמרם בלום, מעזבון חמיו, ד"ר אוסקר טלר, וינה.

כותר שטריקר, רוברט. -Robert Stricker.
כותרים נוספים Robert Stricker.
שנה ca. 1933-1940
הערות File Record
1879-1944. מהנדס, עתונאי ומנהיג ציוני באוסטריה
נרצח במחנה אושוויץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 94
מספר מערכת 990027855190205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?