חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של המלחין אוסקר שטראוס, יושב ואוחז מגבעת בידו: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בפינתו הימנית העליונה של התצלום, נוספה חתימת ידו של שטראוס, בדיו. תצלום זה הופק בעיר ציריך, שוייץ, כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים, והוא נרכש על ידי ד"ר שבדרון בשנת 1924. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של שטראוס. הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. גלויה זו הופקה באוסטריה, כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 3. גלויה ובה ליתוגרפיה צבעונית מקריקטורה של אוסקר שטראוס. גלויה זו הופקה בעיר וינה, אוסטריה, בשנת 1921.

כותר שטראוס, אוסקר. -Oskar Straus. -Oscar Nathan Straus.
כותרים נוספים Oskar Straus.
Oscar Nathan Straus.
שנה ca. 1918-1924
הערות File Record
1870-1954. מלחין אופרטות ומוסיקה קלה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 83
מספר מערכת 990027854960205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?