חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר וילהלם שטקל: הדפס כסף, גוני חום, 8.5X13.2 ס"מ. תצלום זה נתון בתוך מעטפת צלופן שעליה מודפס שם הצלם אשר הפיק את הדיוקן, בעיר וינה. בתחתית התצלום, חתם שטקל בדיו, והוסיף את המקום והתאריך, וינה, 31 בספטמבר 1931. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי שטקל עצמו; ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, בתיקו. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר וילהלם שטקל, חובש מגבעת: הדפס כסף, שחור לבן, 10.7X15.5 ס"מ, מודבק על גבי מסגרת נייר. בגב המסגרת ובתחתית התצלום, הוטבע שמו של הצלם אשר הפיק דיוקן זה, מקס שניידר, וינה (Max Schneinder, Wien). תצלום זה נרכש על ידי ד"ר שבדרון מידי צלם זה, בשנת 1930, ויש להניח כי הוא הופק סמוך לאותו זמן.

כותר שטקל, וילהלם. -Wilhelm Stekel.
כותרים נוספים Wilhelm Stekel.
שנה ca. 1929-1931
הערות File Record
1868-1940. נוירולוג ופסיכולוג יהודי אוסטרי
מגדולי תלמידיו של זיגמונד פרויד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 81
מספר מערכת 990027854930205171
קישורים שטקל; וילהלם.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?