חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של פרופסור אויגן שטיינך. הדפס כסף, שחור לבן, 11X15 ס"מ. תצלום זה מודבק על גבי לוח קרטון שבגבו הוטבעה חותמת הצלם אשר הפיק רפרודוקציה זו, בעיר וינה, ומעליה נוספה חתימת ידו של שטיינך בציון התאריך, 28 במארס 1936. תצלום זה נתרם לאוסף באותה שנה, על ידי שטיינך עצמו. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, בתיקו.

כותר שטינך, אויגן.: -Eugen Steinach.
כותרים נוספים Eugen Steinach.
שנה 1936
הערות File Record
1861-1944. חוקר רפואה יהודי אוסטרי
מחלוצי האנדוקרינולוגיה וחקר ההורמונים
מת בשווייץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 74
מספר מערכת 990027854740205171
קישורים שטינך, אויגן.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?