חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור חיים שטיינטל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 11X16.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ברלין, כנראה בסוף שנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 2. הדפס בגודל 16.3X25 ס"מ ובו תחריט דיוקנו של פרופסור חיים שטייניטל. הדפס זה הופק בעיר ברסלאו, כנראה בסוף המאה התשע עשרה, והוא נרכש על ידי ד"ר שבדרון בשנת 1904. ; 3. הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure) ובו תצלום דיוקנו של פרופסור חיים שטיינטל. הדפס זה הופק בעיר לייפציג, גרמניה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה. על פי החותמת שבגבו, הוא נתרם לבית הספרים הלאומי בראשית המאה העשרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק. ; 4.זוג הדפסים שונים מאותו תחריט דיוקן של חיים שטייניטל, מאת האמן הרמן שטרוק: תחריט במחט יבשה, 21X26 ס"מ ו-28.5X35 ס"מ. שני ההדפסים חתומים בתחתיתם, בעפרון, על ידי האמן, אשר תרם אותם לאוסף בשנת 1930. ; 5. רפרודוקציה מדיוקנו של פרופסור חיים שטיינטל, בשחור לבן; הוצאה ככל הנראה מתוך פרסום עברי כלשהו אשר ראה אור בראשית המאה העשרים. על דיוקן זה לא צויין מקורו.

כותר שטינטל, חיים. -Heymann Hajim Steinthal.
כותרים נוספים Heymann Hajim Steinthal.
שנה ca. 1878-1921
הערות File Record
ראה גם בארכיון שטיינטל, ARC. Ms. Var. 283.
1823-1899. הוגה דעות ובלשן יהודי גרמני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 73
מספר מערכת 990027854730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?