חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יהושע שטיינברג, בצדודית: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 11X16.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ויטבסק, רוסיה, כנראה בראשית המאה העשרים. בתיק גם: גלויה בהוצאת חברת "לבנון", ורשה, ובה רפרודוקציה מוקטנת מתצלום דיוקן זה. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה) מתצלום דיוקנו של יהושע שטיינברג, בשחור לבן, ותחתיו דוגמת חתימת ידו, ברוסית. הדפס זה הוצא, ככל הנראה, מתוך אחת ממהדורות כתביו של שטיינברג; הוא נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי חתנו של שטיינברג, יצחק פירוז'ניקוב.

כותר שטינברג, יהושע. -Овсей Наумович Штейнберг.
כותרים נוספים Овсей Наумович Штейнберг.
שנה ca. 1898-1915
הערות File Record
1830-1908. רב, בלשן, מתרגם וסופר יהודי ברוסיה
מתרגם התנ"ך לרוסית ומחבר מילונים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 65
מספר מערכת 990027854510205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?