חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום שחור-לבן קטן, ובו נראה פרופסור ארתור שטיין יושב בכורסה ומעיין בספר. הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.5 ס"מ. בגב התצלום, חתם שטיין את שמו, וציין את שם אביו, לודביג שטיין. תצלום זה הופק בעיר ברן, שוייץ, כנראה סמוך למועד בו נשלח לאוסף, בשנת 1932. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק ארתור שטיין.

כותר שטין, ארתור. -Arthur Stein.
כותרים נוספים Arthur Stein.
שנה ca. 1932
הערות File Record
1888-1978. הוגה דעות בתחום החינוך
פרופסור לפילוסופיה באוניברסיטת ברן, שוויץ.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 56
מספר מערכת 990027854280205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?