חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אברהם יוסף שטיבל, בצדודית: הדפס בגוני חום-ספיה, 24.5X35 ס"מ. תצלום זה הופק בארצות הברית, בשנת 1920. בתיק גם: רפרודוקציה מתצלום זה, מודבקת על גבי פיסת נייר ובתחתיתה חתימת ידו של שטיבל, בדיו. רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1931 על ידי שטיבל עצמו.

כותר שטיבל, אברהם יוסף. -Avraham Yosef Stybel.
כותרים נוספים Avraham Yosef Stybel.
שנה 1920-1931
הערות File Record
1884-1946. סוחר עורות, איש עסקים ונדבן
מגדולי המוציאים לאור בתולדות הספרות העברית החדשה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 49
מספר מערכת 990027854060205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?