חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 21.5X33 ס"מ ובו דיוקנו של פרופסור הרמן שטאוב, על פי ציור שמן מאת אויגן שאכר (Eugen Schacher). הדפס זה הופק כנראה בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים, על ידי הוצאת אדולף אקשטיין, ברלין-שרלוטנבורג. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה) ובו רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של הרמן שטאוב. על דיוקן זה לא צויין מקורו, אולם יש להניח כי הוא הוצא מתוך פרסום כלשהו, אשר ראה אור בראשית המאה העשרים.

כותר שטאוב, הרמן. -Hermann Staub.
כותרים נוספים Hermann Staub.
שנה ca. 1890-1920
הערות File Record
1856-1904. משפטן יהודי גרמני
ממניחי היסוד לדיני נזיקין במשפט האזרחי הגרמני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 45
מספר מערכת 990027854010205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?