חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של דוד שוורץ (משמאל) עם רעייתו: הדפס כסף, שחור לבן, 17.5X20.5 ס"מ. בגב הרפרודוקציה, ציין ד"ר שבדרון כי היא נתרמה לאוסף בשנת 1930 על ידי בתו של שוורץ, אשר התגוררה באותה עת בעיר זגרב. כפי הנראה, רפרודוקציה זו הופקה סמוך לאותו זמן. ; 2. כרטיס בגודל 9.5X13 ס"מ, ומשני צדיו מודבקים חיתוכי פלדה של ספינת האוויר שבנה שוורץ, ודיוקנו. כפי הנראה, ציורים אלה הוצאו מתוך עתונים או כתבי עת גרמניים, מסוף המאה התשע עשרה, והם נאספו על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק. ; 3. תצלומי רפרודוקציה מן החוזה שנערך בין הגראף צפלין לבין משפחת דוד שוורץ, בנוגע לרכישת הזכויות על המצאת ספינת האוויר. על רפרודוקציות אלו לא צויין מקורן.

כותר שורץ, דוד. -David Schwarz.
כותרים נוספים David Schwarz.
שנה ca. 1920-1935
הערות File Record
1852-1897. סוחר עצים יהודי באוסטרו הונגריה
מחלוצי התעופה
ממציא ספינת האוויר (Zeppelin) הראשונה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 39
מספר מערכת 990027853920205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?