חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה ובמרכזה דיוקנו של החזן ברוך שור, בשחור לבן. תחת דיוקנו, נדפס: "הש"ץ המפואר ר' ברוך שור / נפטר בש"ט ביום אחרון ש"פ תרס"ד בשמונים ואחת לשני חייו בעמדו בתפלת מוסף ובדברי אבינו מלכנו גלה יצאה נשמתו בקדושה ובטהרה". גלויה זו יצאה לאור בעיר לבוב (למברג), כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים, והיא נתרמה לאוסף בשנת 1924 על ידי בנו של שור, ר' מרדכי שור, שהיה שם חזן.

כותר שור, ברוך.
שנה ca. 1904-1912
הערות File Record
1823-1904. חזן, מלחין ומוסיקאי יהודי
פעל בגליציה
מחלוצי ההקלטות של חזנות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 27
מספר מערכת 990027853720205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?