חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של קלמן שולמן: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.3X10.5 ס"מ. בגב התצלום, כתב שולמן בדיו, הקדשה אל ד"ר יוסף חזנוביץ': "להדר כבוד הרב החכם והסופר המהיר, אוהב שערי ציון בחכמה / ובתבונה ודורש שלום ירושלים באמת ובאמונה / הנודע בשערים / ועדת ישרים / ה' ד"ר יוסף חאזאנאוויץ הי"ו / מאת מכבדו ומוקירו כיפעת רום ערכו / קלמן שולמאן". ; 2. דיוקן קלמן שולמן, מודבק על גבי כרטיס מעוטר בגודל 6.5X10 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הנו רפרודוקציה מתוך תצלום קבוצתי של סופרי "המליץ". בגב התצלום, חותמות המעידות כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי אליעזר צוקרמן, באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.

כותר שולמן, קלמן.
שנה ca. 1890-1900
הערות File Record
1819-1899. סופר ומתרגם עברי משכיל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 19
מספר מערכת 990027853560205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?