חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ברוך שוחטמן: הדפס כסף, שחור לבן, 5X8.5 ס"מ. יש להניח כי בחלקו השמאלי של תצלום זה הופיעה דמות נוספת, אשר נחתכה. בגב התצלום, נראית במעומעם חותמת הצלם אשר הפיק תצלום זה, סטודיו מ. הופמן, ירושלים.

כותר שוחטמן, ברוך. -Baruch Shochetmann.
כותרים נוספים Baruch Shochetmann.
שנה ca. 1945-1956
הערות File Record
1890-1956. הסטוריון, ביבליוגרף ומבקר ספרות
ספרן בבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בירושלים
נרצח בהתקפת טרור ערבי בקיבוץ רמת רחל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 14
מספר מערכת 990027853470205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?