חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של משה דוד שו"ב: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי שוב עצמו, בשנת 1937, ויש להניח כי רפרודוקציה זו הופקה באותו זמן. ; 2. כרטיס בגודל 6.7X11.5 ס"מ ובמרכזו הדפס רשת (צינקוגרפיה) מתצלום דיוקנו של משה דוד שוב, בתלבושת מזרחית. מעל הדיוקן, ומתחתיו, נדפס שמו בעברית ובגרמנית, וכן המקום, "ראש פנה - ארץ ישראל". על כרטיס זה לא צויינו מקום או זמן הפקתו. ; 3. זוג תצלומים, בשחור לבן, ובהן נראה משה דוד שוב בעת טקס "הנחת אבן הפינה בבנין הראשון בחולה", כפי שנכתב בגבם. תצלומים אלה נתרמו לאוסף על ידי שוב עצמו, בשנת 1935.

כותר שוב, משה דוד.
שנה ca. 1910-1937
הערות File Record
1854-1938. מחנך עברי
מחלוצי העלייה הראשונה
ממייסדי ראש פינה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 10
מספר מערכת 990027853400205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?