חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של מארק שאגאל: הדפס כסף, שחור לבן, 15X20 ס"מ, מודבק על גבי מסגרת נייר. תחת התצלום, נוספה חתימת ידו של הצלם אנרי מנואל (Henri Manuel) אשר הפיק תצלום זה בעיר פריס, כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של מארק שאגאל, אוחז בידו מכחול וצבעים: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ. על התצלום, הקדשה בכתב ידו וחתימתו של מארק שאגאל לד"ר אברהם שבדרון בציון המקום והתאריך, פריס, יוני 1925. בגב התצלום, חותמת הצלם אנרי מנואל (Henri Manuel). בתיק גם: מעטפת הדואר בה שלח שאגאל תצלום זה. ; 3. הדפס בגודל 19.5X26 ס"מ ובו תחריט דיוקנו של מארק שאגאל, מאת האמן הרמן שטרוק. בתחית ההדפס, חתם שטרוק וציין את מספר ההדפס, 9 מתוך 30. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי הרמן שטרוק עצמו.

כותר שגל, מרק.: -Marc Chagall. -Марк Захарович Шагал.
כותרים נוספים Marc Chagall.
Марк Захарович Шагал.
שנה ca. 1920-1925
הערות File Record
1887-1985. מגדולי האמנים היהודים במאה העשרים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 21 07
מספר מערכת 990027853340205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?