חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של יעקב רייפמן: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס מעוטר בגודל 6.5X10.5 ס"מ. כפי הנראה, דיוקן זה הנו רפרודוקציה מתוך תצלום קבוצתי של סופרי "המליץ". בגב הכרטיס, נכתב בדיו: "מתנה מר' אליעזר בר"א צוקרמן לגנזי יוסף בירושלם". בתיק גם: רפרודוקציה מוגדלת של דיוקן זה, בשחור לבן. ; 2. תצלום רפרודוקציה מחיתוך עץ ובו דיוקן יעקב רייפמן. שחור לבן, 7X10 ס"מ. בגב התצלום צויין כי הוא הועתק מתוך כרך של "כנסת ישראל", ספר ג', ורשה, תרמ"ח, עמוד 176. על התצלום לא צויין תאריך הפקתו.

כותר ריפמן, יעקב.: -Jacob Reifmann.
כותרים נוספים Jacob Reifmann.
שנה ca. 1885-1970
הערות File Record
1818-1895. סופר עברי משכיל בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 127
מספר מערכת 990027852920205171
קישורים ריפמן, יעקב.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?