חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 23X31 ס"מ ובו ציור דיוקנו של גברייאל ריסר, בשחור לבן. הדפס זה ראה אור בהוצאת שמרבר, פרנקפורט ע"נ מיין (Schmerber'schen Buchhandlung, Frankfurt a. M.) כנראה באמצע המאה התשע עשרה. ; 2. הדפס בגודל 20X23 ס"מ ובו תחריט דיוקנו של ד"ר גבריאל ריסר, אוחז במשקפיים. כפי הנראה, הדפס זה הוצא מתוך אחת ממהדורות כתביו של ריסר, שהופיעה עוד בחייו. ; 3. ליתוגרפיה צבעונית מציור דיוקנו של ד"ר גבריאל ריסר, בגודל 13.5X19.5 ס"מ. ליתוגרפיה זו הופצה כתוספת לקוראי כתב העת "Israelitische Familienblatt", Hamburg כנראה בראשית המאה העשרים. ; 4. הדפס בגודל 10X14 ס"מ ובו תחריט דיוקנו של ד"ר גבריאל ריסר. כפי הנראה, הדפס זה הוצא מתוך אחת ממהדורות כתביו של ריסר, שהופיעה עוד בחייו. ; 5. זוג גלויות שונות ובהן רפרודוקציות מציורי דיוקנו של גבריאל ריסר, שלעיל. על פי הנדפס בגב אחת מן הגלויות, היא יצאה לאור בהוצאת איחוד הקהילות היהודיות של גרמניה (Deutsch-Israelitischer Gemeindebund, Berlin) בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 6. קובץ של ששה עשר דפים בגודל 12X18.5 ס"מ, שעל כל אחד מהם מודבק תצלום רפרודוקציה קטן, בשחור לבן, מדיוקנו של גבריאל ריסר, בצילום, בציור ובקריקטורה - מתוך פרסומים שונים. כפי הנראה, קובץ זה הוכן על ידי יהודי בעיר המבורג, בראשית המאה העשרים. השערה זו נסמכת על הנדפס בגב הדפים, שהם טפסים של בית הספר שליד הקהילה האורתודוכסית של המבורג, גרמניה. ; 7. תצלום דיוקנו של גבריאל ריסר, סמוך לפטירתו: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ. תצלום זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin), כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר ריסר, גבריאל. -Gabriel Riesser.
כותרים נוספים Gabriel Riesser.
שנה ca. 1835-1930
הערות File Record
1806-1863. משפטן ומדינאי יהודי בגרמניה
ממנהיגי המאבק לאמנסיפציה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 125
מספר מערכת 990027852900205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?