קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. כרזה בגודל 34X49 ס"מ בהוצאת "קרן ארץ ישראל של המזרחי, ירושלים" ובה תמונת דיוקנו של הרב יצחק יעקב ריינס. כרזה זו נתרמה לאוסף בשנת 1940 על ידי המוציאים לאור, ויש להניח כי היא הופקה באותה שנה.;2. דף נייר שחור בגודל 13.5X17 ס"מ, ומשני צידיו מודבקים ארבעה תצלומים, שחור לבן. בתצלומים נראים אישים שונים ברחובה של עיר אירופית. בשניים מן התצלומים, נראה הרב יצחק יעקב ריינס, בחברת אישים נוספים. בתיק גם: תצלום נוסף, מאותו זמן, ובו דיוקנו של הרב ריינס. חמישה תצלומים אלה נתרמו לאוסף בשנת 1942 על ידי ד"ר יהודה לייב מאגנס. יש להניח כי כל התצלומים צולמו בימי אחד מן הקונגרסים הציוניים הראשונים.;3. תצלום ובו נראה בניין הקזינו בעיר בזל, בו נערך הקונגרס הציוני הראשון, וממנו יוצא הרב יצחק יעקב ריינס. הדפס בגוני חום-ספיה, 8.5X12 ס"מ. בגב התצלום, חותמת: "א. לדרר - Lederer).;4. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של הרב ריינס: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.5 ס"מ.;5. שתי גלויות שונות, בהוצאת "צענטראל", ורשה ובהוצאה נוספת, ובהן ציורי דיוקנו של הרב ריינס. בגב אחת מן הגלויות, בול הקרן הקיימת לישראל - "בצלאל, ירושלם".;6. גזיר עתון, מתוך עתון גרמני, ובו ידיעה קצרה על פטירתו של הרב ריינס. בגוף הידיעה, שולב דיוקנו של הרב.

כותר רינס, יצחק יעקב.
שנה ca. 1895-1940
הערות File Record
1839-1915. מגדולי רבני ליטא
מראשוני "חובבי ציון"
מייסד תנועת "המזרחי".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1839-1915. מגדולי רבני ליטא
מראשוני "חובבי ציון"
מייסד תנועת "המזרחי".
מספר מערכת 990027852820205171
קישורים רינס, יצחק יעקב.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?