חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר יצחק רילף: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.3 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר בון, גרמניה. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי תצלום זה הוצא מתוך ארכיון דוד וולפסון בשנת 1938, בעת שהיה מופקד בבית הספרים הלאומי. ; 2. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר יצחק רילף, ממל, 1897: הדפס בגוני חום, בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. בתחתית התצלום חתם רילף את שמו בדיו, וכן ציין את השנה. ; 3. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר יצחק רילף: הדפס בגוני חום, בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. בתחתית התצלום חתם רילף את שמו בדיו. תצלום זה הופק בעיר ממל, כנקראה בסוף המאה התשע עשרה. בגב התצלום, נוספו חותמות המעידות כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק. ; 4. גלוית דואר בלתי מחולקת בהוצאת "ציון", וינה, ובה רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של הרב יצחק רילף. כפי הנראה, גלויה זו הופקה בעשור הראשון של המאה העשרים.

כותר רילף, יצחק. -Isaak Rülf.
כותרים נוספים Isaak Rülf.
שנה ca. 1890-1910
הערות File Record
1831-1902. רב בקהילת ממל
מראשוני תנועת חובבי ציון בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 115
מספר מערכת 990027852790205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?