חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של ד"ר אורי (יז'י) רוזנבלט: הדפס כסף, שחור לבן, 8.3X13.3 ס"מ. תחת דיוקנו, נדפס שמו: "ד"ר א. ראזענבלאטט". על הגלויה לא צויינו מקום או זמן הפקתה, אך יש לשער כי היא נוצרה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים, בפולין.

כותר רוזנבלט, אורי. -Jerzy Rosenblatt.
כותרים נוספים Jerzy Rosenblatt.
שנה ca. 1925-1935
הערות File Record
1872-1945. רופא
ציר בית הנבחרים הפולני (Sejm) במשך כל תקופת קיומו בין שתי מלחמות העולם
יושב ראש הנהלת הקהילה היהודית של לודז'
מראשי התנועה הציונית בפולין
נפטר בתל אביב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 114
מספר מערכת 990027852780205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?