חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שלושה עותקים זהים של הדפס אופסט בגודל 23X31 ס"מ, שחור לבן, ובו דיוקנו של הרב יעקב קופל רייך. תחת הדיוקן, נוספה כתובת באנגלית ובעברית, בהטבעת חום: "תמונת אדוננו ורבנו הקדוש הרב הגאון ציס"ע מפורסם בכל תפוצות ישראל שר התורה אבי החכמים וראש הדרשנים מוהר"ר יעקב קאפל רייך זצ"ל מבודאפעסט / Chief Rabbi Koppel Reich from Budapest. Royal Councilor Member of the Hungarian Upper House". על הדפסים אלה לא צויין מקום, אך יש לשער כי הם הופקו בארצות הברית, במחצית השנייה של המאה העשרים. ; 2. רפרודוקציות שונות מציורי דיוקנו של הרב יעקב קופל רייך ,ללא ציון מקורן.

כותר ריך, יעקב קופל. -Koppel Reich.
כותרים נוספים Koppel Reich.
שנה ca. 1925-1979
הערות File Record
1835-1929. הרב הראשי להונגריה
יועץ מלכותי וציר בבית הנבחרים העליון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 113
מספר מערכת 990027852770205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?