חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של זלמן רייזין: הדפס בגוני חום-ספיה בגודל 10X14 ס"מ. על פי המספר שעל התצלום וההערה שבגבו, הוא הופק בערך בשנת 1910 ונשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912. ; 2. תצלום דיוקן קטן של זלמן רייזען: הדפס כסף, שחור לבן, 5.5X8.5 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו.

כותר ריזן, זלמן.: -Salman Reisen.
כותרים נוספים Salman Reisen.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1887-1941. לקסיקוגרף ובלשן יידיש.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 104
מספר מערכת 990027852680205171
קישורים ריזן, זלמן.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?