חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יצחק ריבקינד: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בתחתית התצלום חתם ריבקינד את שמו, בעברית, בציון השנה, תרצ"ג. תצלום זה הופק בעיר לודז', פולין, כנראה באותה השנה, 1933. ריבקינד תרם דיוקן זה לאוסף בשנת 1934. ; 2. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של יצחק ריבקינד, מאת הצייר מ. יפה: הדפס כסף, שחור לבן,11X13.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי הצייר, באמצעות יצחק ריבקינד עצמו.

כותר ריבקינד, יצחק. -Isaac Rivkind.
כותרים נוספים Isaac Rivkind.
שנה 1933-1934
הערות File Record
1895-1968. ביבליוגרף, הסטוריון וסופר יהודי בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 101
מספר מערכת 990027852650205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?