חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אמיל רטנאו: הדפס כסף, שחור לבן, 13.3X17.8 ס"מ, מודבק על גבי גליון נייר עבה שבתחתיתו מוטבע סמל ה-Photographische Gesellschaft Berlin אשר הפיקה את הדיוקן, כנראה בעשור השני של המאה העשרים. התצלום נרכש מידי איגוד זה על ידי ד"ר שבדרון בשנת 1925. ; 2. הדפס צבעוני בגודל 31.5X44.5 ס"מ, ובו פקסימיליה מציור דיוקנו של ד"ר אמיל רטנאו, מאת הצייר מקס ליברמן. בתחתית ההדפס, נוספה פקסימיליה מחתימת ידו של רטנאו, אשר ציין גם את התאריך 11 בדצמבר 1908. הדפס זה הופק כנראה סמוך לאותה תקופה, והוא נתרם לאוסף בשנת 1927 על ידי משפחת רטנאו, ברלין.

כותר רטנאו, אמיל. -Emil Rathenau.
כותרים נוספים Emil Rathenau.
שנה ca. 1900-1925
הערות File Record
1838-1915. תעשיין יהודי גרמני
מראשי תעשיית החשמל באירופה בסוף המאה התשע עשרה וראשית המאה העשרים
מייסד תאגיד A.E.G
אביו של המדינאי ולטר רטנאו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 94
מספר מערכת 990027852570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?