קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1.תצלום דיוקנו של ארתור רופין, מאת הצלמת לו לנדאואר (Lou Landauer): הדפס כסף, שחור לבן, 17.5X24 ס"מ. תצלום זה הופק בירושלים, כנראה בסוף שנות השלושים של המאה העשרים.;2. תצלום דיוקן של ארתור רופין מאת הצלם אלכסנדר גנן, ירושלים: הדפס כסף, שחור לבן, 11.5X17 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הופק בסוף שנות השלושים או בראשית שנות הארבעים של המאה העשרים. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1943 על ידי האוניברסיטה העברית בירושלים.;3. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של ארתור רופין, מחודש נובמבר 1923. הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. על הגלויה נוספה חתימת ידו של רופין בעברית, בדיו.;4. תצלום דיוקנו של ד"ר ארתור רופין: הדפס שחור לבן, 8.3X13.2 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו.;5. זוג עותקים זהים של גלויה בהוצאת "תל חי. יפו-וינה", ובה דיוקנו של ארתור רופין. בגב אחת מן הגלויות, הוטבעה חותמת "הקונגרס הציוני הי"ד - וינה, תרפ"ה".

כותר רופין, ארתור.
כותרים נוספים Arthur Ruppin.
שנה ca. 1923-1943
הערות File Record
1876-1943. מנהיג ציוני
סוציולוג
מייסד ומנהל המוסדות העיקריים להתיישבות של ההסתדרות הציונית העולמית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1876-1943. מנהיג ציוני
סוציולוג
מייסד ומנהל המוסדות העיקריים להתיישבות של ההסתדרות הציונית העולמית.
מספר מערכת 990027852470205171
קישורים רופין, ארתור.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?