חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמואל רוזנפלד, בתבנית Cabinet card: שחור לבן, 11X16.5 ס"מ. בתחתית התצלום, נוספה חתימת ידו של רוזנפלד, בדיו. תצלום זה הופק בעיר ורשה, ונשלח על ידי רוזנפלד למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, אשר ראה אור בשנת 1912. ; 2. תצלום דיוקן קטן של שמואל רוזנפלד, בתבנית Carte de visite: הדפס שחור לבן, 6.5X10.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר סנט פטרבורג, בערך בשנת 1904. בגב התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידו של רוזנפלד: "לאחי לברוכוב מנה קטנה. ב' אלול (20 אוגוסט) תרס"ד". ; 3. זוג עותקים זהים של גלויה בהוצאת "צענטראל", ורשה, ובה דיוקנו של שמואל רוזנפלד.

כותר רוזנפלד, שמואל.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
1869-1943. סופר עברי ועתונאי יידיש בפולין ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 60
מספר מערכת 990027849150205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?