חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של הסופר יונה רוזנפלד: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, נוספה חתימת ידו של רוזנפלד, בדיו. כפי הנראה, תצלום זה הופק בראשית המאה העשרים. ; 2. זוג גלויות, בלתי זהות, ובהן אותו תצלום דיוקן של יונה רוזנפלד וכן ציטוט ביידיש מתוך כתביו. גלויות אלו הופקו בהוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה לפני מלחמת העולם הראשונה. ; 3. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת "התחיה" (י. רובינזון, סטניסלב) ובה דיוקנו של יונה רוזנפלד ותקציר קורות חייו, ביידיש.

כותר רוזנפלד, יונה.: -Yona Rosenfeld.
כותרים נוספים Yona Rosenfeld.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
1880-1944. סופר ומחזאי יידיש
פעל בעיקר ברוסיה ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 57
מספר מערכת 990027849080205171
קישורים רוזנפלד, יונה.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?