קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של הסופר יונה רוזנפלד: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, נוספה חתימת ידו של רוזנפלד, בדיו. כפי הנראה, תצלום זה הופק בראשית המאה העשרים.;2. זוג גלויות, בלתי זהות, ובהן אותו תצלום דיוקן של יונה רוזנפלד וכן ציטוט ביידיש מתוך כתביו. גלויות אלו הופקו בהוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה לפני מלחמת העולם הראשונה.;3. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת "התחיה" (י. רובינזון, סטניסלב) ובה דיוקנו של יונה רוזנפלד ותקציר קורות חייו, ביידיש.

כותר רוזנפלד, יונה.
כותרים נוספים Yona Rosenfeld.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה יידיש
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1880-1944. סופר ומחזאי יידיש
פעל בעיקר ברוסיה ובארצות הברית.
מספר מערכת 990027849080205171
תיאור בתיק:
1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של הסופר יונה רוזנפלד: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, נוספה חתימת ידו של רוזנפלד, בדיו. כפי הנראה, תצלום זה הופק בראשית המאה העשרים.
2. זוג גלויות, בלתי זהות, ובהן אותו תצלום דיוקן של יונה רוזנפלד וכן ציטוט ביידיש מתוך כתביו. גלויות אלו הופקו בהוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה לפני מלחמת העולם הראשונה.
3. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת "התחיה" (י. רובינזון, סטניסלב) ובה דיוקנו של יונה רוזנפלד ותקציר קורות חייו, ביידיש.
קישורים רוזנפלד, יונה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?