קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. זוג תצלומי דיוקן שונים של הרב יוסף רוזין - הרוגצו'בר, באחרית ימיו: הדפסים בגוני חום-ספיה, בגודל 8.5X13.5 ס"מ. באחד מן התצלומים, נראה הרב יושב ליד שולחן עמוס ספרים. תצלומים אלה הופקו בעיר דוינסק (דאוגבפילס), לטביה, כנראה בראשית שנות השלושים של המאה העשרים. בגב התצלומים ציין ד"ר שבדרון כי הם נתרמו לאוסף בשנת 1941 על ידי חיים שלום הלוי, סגן מנהל בית החולים "הדסה".;2. כרטיס בגודל 11X15.5 ס"מ ובו רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של הרב מרוגצ'וב. בתחתית הכרטיס, נדפס בעברית: "צורת מרן הגאון ר' יוסף רוזן זצ"ל / מרוגטשוב - דווינסק (ב' אדר תרצ"ו)." על כרטיס זה לא צויין מקורו.;3. תצלום רפרודוקציה מגלויה שבה דיוקן הרב מרוגצ'וב, עם הכתובת: "הרב הגאון מו"ה יוסף ראזין (מראגאצאוו), הרב בדווינסק". רפרודוקציה זו הופקה, כנראה, בראשית שנות השמונים של המאה העשרים.;4. גזיר עתון ובו ציור דיוקנו של הרב רוזין, תחת הכותרת: "א בריוו פון לאטוויע - פון דר. מארק בידערמאן". כפי הנראה, קטע זה הוצא מתוך העתון "אילוסטרירטע וואך" אשר ראה אור בוורשה, בסוף שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר רוזין, יוסף.
כותרים נוספים Иосиф Эфраим Фишелевич Розин.
שנה ca. 1925-1984
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1858-1936. מגדולי רבני לטביה
מחבר ספרי "צפנת פענח".
מספר מערכת 990027848710205171
תיאור בתיק:
1. זוג תצלומי דיוקן שונים של הרב יוסף רוזין - הרוגצו'בר, באחרית ימיו: הדפסים בגוני חום-ספיה, בגודל 8.5X13.5 ס"מ. באחד מן התצלומים, נראה הרב יושב ליד שולחן עמוס ספרים. תצלומים אלה הופקו בעיר דוינסק (דאוגבפילס), לטביה, כנראה בראשית שנות השלושים של המאה העשרים. בגב התצלומים ציין ד"ר שבדרון כי הם נתרמו לאוסף בשנת 1941 על ידי חיים שלום הלוי, סגן מנהל בית החולים "הדסה".
2. כרטיס בגודל 11X15.5 ס"מ ובו רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של הרב מרוגצ'וב. בתחתית הכרטיס, נדפס בעברית: "צורת מרן הגאון ר' יוסף רוזן זצ"ל / מרוגטשוב - דווינסק (ב' אדר תרצ"ו)." על כרטיס זה לא צויין מקורו.
3. תצלום רפרודוקציה מגלויה שבה דיוקן הרב מרוגצ'וב, עם הכתובת: "הרב הגאון מו"ה יוסף ראזין (מראגאצאוו), הרב בדווינסק". רפרודוקציה זו הופקה, כנראה, בראשית שנות השמונים של המאה העשרים.
4. גזיר עתון ובו ציור דיוקנו של הרב רוזין, תחת הכותרת: "א בריוו פון לאטוויע - פון דר. מארק בידערמאן". כפי הנראה, קטע זה הוצא מתוך העתון "אילוסטרירטע וואך" אשר ראה אור בוורשה, בסוף שנות העשרים של המאה העשרים.
קישורים רוזין, יוסף.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?