חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור מקסימיליאן רוזה: הדפס כסף, שחור לבן, 19.5X27 ס"מ. בגב התצלום, נוספה חותמתו של רוזה ובה תאריו, בליטאית, וכן הערה בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפיה דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1938, על ידי אלמנתו של רוזה, סטלה. יש להניח כי תצלום זה הנו רפרודוקציה שהופקה סמוך לאותו זמן, מדיוקן שצולם שנים אחדות קודם לכן.

כותר רוזה, מקסימילין. -Maksymilijan Rose. -Maksymilian Rose.
כותרים נוספים Maximilian, Rose.
Maksymilijan Rose.
Maksymilian Rose.
שנה ca. 1938
הערות File Record
1883-1937. נוירולוג ופסיכיאטר יהודי בפולין
פרופסור לחקר המוח באוניברסיטת וילנה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 35
מספר מערכת 990027848650205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?