חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. זוג תצלומי דיוקן של אנטון רובינשטיין, בתקופות שונות של חייו: הדפסים בגוני חום, מודבקים על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ.תצלומי דיוקן אלה הופקו באופן מסחרי על ידי חברת וזנברג, סט. פטרבורג (Везенберг и Ко., С. Петербургъ), כנראה בסוף המאה התשע עשרה. ; 2. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של אנטון רובינשטיין, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ. כרטיס זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת סופוס ויליאמס, ברלין (Sophus Williams, Berlin) בשנת 1897. ; 3. גלויה בהוצאת איזידור קנר (Kiadja Kner Izidor könyvnyomdász, Gyoma), הונגריה, ובה קריקטורה של דיוקן אנטון רובינשטיין, מאת הצייר מיוץ (Majotz). על הגלויה לא צויין זמן הפקתה, אך יש לשער כי היא נוצרה ברבע הראשון של המאה העשרים. ; 4. גלויה מסוג Real photo ובה רפרודוקציה מתצלום דיוקנם של האחים אנטון רובינשטיין (מימין) וניקולאי רובינשטיין. בגב הגלויה, בול וחותמת דואר המעידים כי היא נשלחה בתוך העיר וילנה, ביום 30 באוגוסט 1912, אל מר מיליקובסקי. ; 5. גלויה בהוצאת מקס זינה, דרזדן (Kunstverlag Max Sina, Dresden) ובה רפרודוקציה צבעונית מציור דיוקנו של אנטון רובינשטיין. כפי הנראה, גלויה זו הופקה בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים. ; 6. תצלום רפרודוקציה מתחריט דיוקנו של אנטון רובינשטיין: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. בגב התצלום, הוטבעה חותמת הצלם אשר הפיק רפרודוקציה זו, Carl Weinrother, Berlin. ; 7. הדפס בגודל 23X31 ס"מ ובו תחריט פלדה של דיוקן אנטון רובינשטיין. הדפס זה יצא לאור בהוצאת שוברט, ניו יורק, כנראה בשנות החמישים של המאה התשע עשרה.

כותר רובינשטין, אנטון.: -Anton Rubinstein. -Антон Григорьевич Рубинштейн.
כותרים נוספים Anton Rubinstein.
Антон Григорьевич Рубинштейн.
שנה ca. 1850-1935
הערות File Record
1819-1894. מלחין, פסנתרן ומנצח רוסי ממוצא יהודי
מייסד ומנהל האקדמיה המלכותית למוסיקה בעיר סט. פטרבורג.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 27
מספר מערכת 990027848530205171
קישורים רובינשטין, אנטון.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?