חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנה של חנה רובינא: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ. בגב התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידה: "לספריה הלאומית בירושלים/ חנה רובינא. תל אביב, סיון, תש"ד [יוני 1944]. תצלום זה הופק באופן מסחרי, כנראה בארצות הברית בשנות השלושים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנה של חנה רובינא (משמאל) באחד מתפקידיה בתיאטרון "הבימה", בסוף שנות השלושים או בראשית שנות הארבעים של המאה העשרים, לצדו של שחקן נוסף. בתחתית התצלום, נוספה חתימת הצלם, ש. אלכסנדר, תל אביב. ; 3. תצלום דיוקנה של חנה רובינא בחברת בתה, אילנה רובינא: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17.5 ס"מ. בתחתית התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידה של חנה רובינא: "לסגל ידידי. למזכרת לפני צאת "הבימה" לחוץ לארץ. חנה רובינא". כפי הנראה, תצלום זה הופק בשנת 1938. ; 4. רפרודוקציה מתצלום דיוקנה של חנה רובינא בתפקיד לאה'לה במחזה "הדיבוק". על תצלום הרפרודוקציה נוספה הקדשה בכתב ידה של רובינא, משנת תשל"ה (1975).

כותר רובינא, חנה.
שנה ca. 1930-1940
הערות File Record
1892-1980. הגברת הראשונה של התיאטרון העברי
ממייסדות תיאטרון "הבימה".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 26
מספר מערכת 990027848510205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?