חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יהושע רדלר פלדמן (ר' בנימין): הדפס בגוני חום-ספיה, בגודל 13X18 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הופק בשנות העשרים של המאה העשרים. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי רבי בנימין עצמו. ; 2. תצלום דיוקנו של יהושע רדלר-פלדמן, בצדודית: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי מסגרת קרטון בגודל 18X27 ס"מ. בגב מסגרת הקרטון, כתב ר' בנימין: "בחברון עם הצלם אריה כץ. צלם צעיר וסימפתי. בא לא"י דרך ולדיווסטוק. היה, כמדומה, מ"צעירי ציון". באותם ימי חברון עשה רושם נעים. הוא בקשני לצלם אותי חנם אין כסף, ונתן לי לתשורה תמונה זו. הם הסתפקו במועט, היו עליזים ונהנו מן הישיבה בארץ. אחר-כך עבר לתל-אביב. שם נשרפו הוא ואשתו - הדומה לו בתכונה ורעננות - ע"י החשמל בשעת עבודתם... לזכרונם הנוגה והיקר לי אני מוסר תמונה זו לאוסף של ידידי היקר ד"ר אברהם שוודרון, בשביל הספריה הלאומית. בית הכרם (על יד ירושלים). י. רדלר-פלדמן (ר' בנימין)".

כותר רדלר-פלדמן, יהושע.: -Joshua Radler-Feldmann.
כותרים נוספים Joshua Radler-Feldmann.
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
1880-1957. סופר עברי והוגה דעות
ממייסדי תל אביב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 22
מספר מערכת 990027848440205171
קישורים רדלר-פלדמן, יהושע.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?