חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה מציור דיוקנו של יצחק שמואל רג'יו: שחור לבן, 10.5X18 ס"מ. כפי הנראה, הדפס זה הוצא מתוך אחד מספריו של רג'יו, אשר יצא לאור בשנות השלושים של המאה התשע עשרה. ; 2. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של יצחק שמואל רג'יו (יש"ר מגוריציאה): הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ. דיוקן זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר, ברלין (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin), כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 3. כרטיס מתוך כרטדת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, ד"ר זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה בשחור לבן מדיוקנו ומחתימת ידו של יש"ר.

כותר רג'יו, יצחק שמואל. -Isaacus Reggio. -Isacco Samuele Reggio.
כותרים נוספים Isaacus Reggio.
Isacco Samuele Reggio.
שנה ca. 1835-1925
הערות File Record
1784-1855. רב באיטליה, פרשן מקרא והוגה דעות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 18
מספר מערכת 990027848350205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?